Kariera

Firma jest tak dobra, jak dobrzy są jej pracownicy.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi motoryzacyjne i bardzo ważnym elementem jest rozpoznawanie potrzeb naszych klientów. Ta cecha jest jedną z ważniejszych przy rekrutacji pracowników do naszej firmy.

Staramy się też pomóc osobom niepełnosprawnym, często bez wiedzy motoryzacyjnej. Dla takich osób organizujemy szkolenia w naszej firmie i zatrudniamy do prac pomocniczych ( przygotowanie samochodów do sprzedaży, mycie pojazdów czy prace porządkowo – ochroniarskie).

Nie zapominamy o młodzieży – dla uczniów szkół samochodowych organizujemy warsztaty i praktyki w naszym serwisie , a dla absolwentów szkół wyższych proponujemy staż pracowniczy, po zakończeniu którego często proponujemy umowę o pracę .

W związku z rozwojem firmy i planowanym otwarciem nowego salonu samochodowego poszukujemy pracowników na stanowiska :

 Mechanika

 Zakres obowiązków

Wykonywanie bieżących napraw mechanicznych, diagnostyk , wymiana opon.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na proponowanym stanowisku pracy
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe;
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych czynności
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach technicznych

Na dzień dzisiejszy nie mamy innych  ofert pracy , ale jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie i jesteś pewien , że sprostasz stawianym wymaganiom zgłoś swój akces wysyłając swoje CV na adres: sekretariat@lemir.com.pl

W momencie pojawienia się możliwości zatrudnienia w Naszej Firmie sięgniemy po Twoje CV .

Aplikacje zawierające CV (zdjęcie mile widziane) oraz list motywacyjny prosimy przesyłać

sekretariat@lemir.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”