Kontakt

Salon sprzedaży ŠKODA

Adres: ul. Piłsudskiego 10A, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: +48 32 50 88 000

Czynne: Poniedziałek - Piątek / 08:00 - 18:00

Czynne: Sobota / 09:00 - 14:00

Godziny otwarcia salonu
Poniedziałek – piątek: 08:00 – 18:00
Sobota: 09:00 – 14:00

Godziny otwarcia serwisu
Poniedziałek – piątek: 07:00 – 18:00
Sobota: nieczynne

Dział handlowy

Specjaliści ds. sprzedaży

Jarosław Mrozik

Telefon: +48 32 508 80 21

Mobile: +48 693 660 245

Email: jaroslaw.mrozik@lemir.com.pl

Piotr Wąsik

Telefon: +48 32 508 80 22

Mobile: +48 693 660 246

Email: piotr.wasik@lemir.com.pl

Mateusz Przytulski

Telefon: +48 32 508 80 20

Mobile: +48 669 855 757

Email: mateusz.przytulski@lemir.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Michał Dyjas

Mobile: +48 785 874 322

Email: michal.dyjas@lemir.com.pl

Samochody używane

Mateusz Rak

Telefon: +48 32 508 80 44

Email: mateusz.rak@lemir.com.pl

Kierownik działu handlowego

Tomasz Dyjas

Telefon: +48 32 508 80 00

Email: tomasz.dyjas@lemir.com.pl

Dział serwisu

Doradca serwisowy

Michał Szczygieł

Telefon: +48 32 508 80 33

Mobile: +48 785 874 332

Email: michal.szczygiel@lemir.com.pl

Doradca serwisowy

Przemysław Wnuk

Telefon: +48 32 508 80 33

Mobile: +48 785 874 334

Email: przemyslaw.wnuk@lemir.com.pl

Kierownik działu serwisu

Marcin Trzepietowski

Telefon: +48 32 508 80 93

Email: marcin.trzepietowski@lemir.com.pl

Dział części

Doradca handlowy

Jakub Pietryka

Telefon: +48 32 508 80 25

Email: jakub.pietryka@lemir.com.pl

Doradca handlowy

Dariusz Filipek

Telefon: +48 32 508 80 28

Email: d.filipek@lemir.com.pl

Doradca handlowy

Dariusz Gil

Telefon: +48 785 874 308

Email: dariusz.gil@lemir.com.pl

Kierownik działu

Krzysztof Należnik

Telefon: +48 32 508 80 25

Email: k.naleznik@lemir.com.pl

Dział ubezpieczeń

Doradcy ubezpieczeniowi

Marta Witkowska

Telefon: +48 32 639 00 39

Mobile: +48 693 68 02 73

Email: marta.witkowska@lemir.com.pl

Magdalena Juszczyk - Rotocka

Telefon: +48 32 508 80 38

Mobile: +48 693 68 02 74

Email: magdalena.rotocka@lemir.com.pl

Dział likwidacji szkód komunikacyjnych

Obsługa klienta

Mobile: +48 697 000 101

Telefon: +48 32 639 00 18

Email: szkody@lemir.com.pl

Doradca klienta

Anna Kaczmarska

Telefon: +48 32 639 00 18

Mobile: +48 697 000 101

Email: anna.kaczmarska@lemir.com.pl

Kierownik działu

Kamil Dworecki

Mobile: +48 785 874 325

Email: kamil.dworecki@lemir.com.pl


Formularz Kontaktowy





Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości oraz doradzimy przy zakupie samochodu, wyboru polisy czy opcji serwisowej.


Centrala L'emir

Adres: ul. Piłsudskiego 16, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: +48 32 639 00 00

Mobile: +48 785 874 305

Email: kontakt@lemir.com.pl

Czynne: Poniedziałek - Piątek / 09:00 - 18:00