O firmie

Początki firmy L’emir sięgają do roku 1984, kiedy to jeden ze wspólników firmy uruchomił warsztat samochodowy w Dąbrowie Górniczej. Jednak za rzeczywistą datę powstania spółki uznaje się dzień 27.03.1992 r.

Początkowo firma prowadziła działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą detaliczną i hurtową paliw. Od roku 1997 jesteśmy autoryzowanym serwisem i salonem sprzedaży samochodów PEUGEOT. Kolejnym etapem rozwoju firmy jest otwarcie w maju 2013 roku autoryzowanego serwisu i salonu sprzedaży samochodów marki SKODA.

Nasz nowy salon i serwis został zbudowany i wyposażony według nowych standardów wprowadzonych przez markę Skoda i w trakcie otwarcia był pierwszym w europie salonem w nowych standardach. Dzisiaj L'emir to uznana i ceniona firma na rynku. Obsługujemy takie firmy jak: Eurobank, Eden, Lukas, Shell, Lotos, Kamis, Sita STAROL i wiele innych.

Wkładamy też bardzo dużo wysiłku i staranności do obsługi klientów indywidualnych. W celu sprawnej likwidacji szkód i sprawnym zawieraniu ubezpieczeń współpracujemy z PZU, Generali, Benefią, Allianz, Wartą i Hestią. Obecnie zatrudniamy ok. 110 pracowników.

Współpracujemy ze szkołami zawodowymi i poprzez praktyki kształcimy przyszłych mechaników, elektromechaników, blacharzy i lakierników samochodowych. Ponadto umożliwiamy odbycie w naszej firmie stażów zawodowych absolwentom liceów, technikom i absolwentom szkół wyższych. Sukces naszej firmy tworzy dynamiczny, dobrze wykwalifikowany, zaangażowany i lojalny zespół.